O nas

_DSC2159

Jesteśmy klubem z wielką przyszłością, założonym przez Kacpra Formelę- mistrza FEN kategorii piórkowej, którego celem jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi oraz przyczynienie się do wychowania młodego pokolenia zawodników. W tym momencie posiadamy największą i najlepiej wyposażoną salę treningową w okolicy, oraz trenują u nas medaliści mistrzostw Polski MMA. Nie uprzedzajmy jednak faktów.
Historia naszego klubu zaczyna się w momencie, gdy młody, perspektywiczny zawodnik Kacper Formela zaczyna prowadzić treningi w okolicznym klubie MMA we Władysławowie. Pasja, którą wkładał w nauczanie sportów walki zaczęła w końcu procentować. Coraz więcej osób chciało uczyć się pod jego okiem, ponieważ powszechnie wiedziano, że we Władysławowie przekazywana jest wiedza na najwyższym poziomie. To był znak. Znak, że czas najwyższy wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć własny klub.

W tym momencie oficjalnie powstał „Formela Fight Team” klub nazwany od nazwiska założyciela. Niestety nie mieliśmy jeszcze własnej sali. Pierwsze półrocze przetrenowaliśmy w wynajętej sali, w czasie gdy Trener Kacper myślał o stworzeniu własnego Dojo. Jak pomyślał, tak też zrobił. Po raz kolejny chwycił życie za rogi i w maju 2022 roku zaczął spełniać swoje kolejne marzenie- rozpoczął budowę WŁASNEJ sali treningowej. Tymczasem klub musiał przenieść się na dwa miesiące do nieprzystosowanej sali w szkole podstawowej. Był to dla Nas krok w tył, konieczny aby zrobić wielki skok naprzód.
We wrześniu 2022 roku zakończyła się budowa naszego Dojo. Ten akapit zostawiamy Wam, abyście to Wy napisali z Nami nowy rozdział tej pięknej historii.